Medeli DP330 Dijital Piyano (Venge)
  • Keyboard 88 hammer action
  • Display Backlit LCD
  • Polyphony 128 (max)
  • Voices 500 voices
  • Split YES
  • Duo (Twinova) YES
  • Styles 200 preset;10 User
  • Style Creator PC software
Satış Fiyatı : 1390 $ (46.027,00 TL)
8 yıl Parça Garantisi
+
2 yıl Garanti
Ürün Açıklaması
Video/Sesler
Kullanma Kılavuzu

Medeli DP330,
AKUSTİK piyano ,Ağırlıklı tuşlara ve PROFESYONEL deneyime sahip bir klavyeye geçmek isteyen klavyeciler için çok uygun, bazen sevdiği şarkılara eşlik ederek müzik yapmak isteyen piyanistler için de harika. Piyano aslında klavyelerde de bulunabilen eksiksiz bir eşlik modülü ile donatılmıştır, farklı ritimler ve eşliklerle çalmak mümkündür. Dual ve armoni işlevleri de yerleşiktir.


Öğrenme fonksiyonu bulunan DP330 piyano ile kendini geşiştrebilir, üzerinde var olan 10larca şarkıya eşlik edebilirsiniz.

 

Ayrım işlevi de mevcuttur, böylece sol ve sağ ellerde farklı sesler çalınabilir, örneğin sol elle bir bas sesi ve sağ elde bir piyano sesi çalınabilir. DSP, uzun veya kısa bir yankı ekleyerek sese derinlik eklemek için kullanılabilir.

 

Basit ama güçlü bir kayıt işlevi vardır. Eşlik artı 5 ayrı parça 10 şarkıdan 1'ine kaydedilebilir. Bu şarkılar daha sonra çalınabilir veya yeni bir şarkı ile değiştirilebilir.

 

Bu enstrümandaki ek bir işlev, alternatif bir akort çalma seçeneği olmasıdır. Aşağıdaki akortlar arasında bir seçim vardır; Pytha, Majör, Minör, Ortalama Ton, Werck, Kimberg

 

TUŞ ve Hız hassasiyetini 3 farklı kademe ile elbette istenildiği gibi ayarlanabilir.

klavyenin sertlik yumuşaklık çalım derecesini kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

Çift kulaklık girişi bulunan piyanomuz DP330 un 1. kulaklık bölümünden sadece siz değerli müzisyene ses verir. 2. kulaklık bölümüne takıldığı zaman hem dış dünyaya hem kendi ses dünyanıza duyum sağlar.

 

DP330 Piyano, sadece piyano sesi için değil diğer enstrüman çalan müzisyenler için de çok uygundur, piyano, elektrikli piyano, , gitar, etnik çalgılar ,vibrafon, çeşitli organlar, yaylılar ve akordeon gibi toplam 500 farklı ses seçeneği vardır.

 

200 farklı ritim özelliği bulunan DP 330 dünya şarkıları ve albümlerine de sahiptir.

Tempo işlevi, piyano çalışmaları veya dersleri için harika bir işlevdir.

 

Klavye, ekstra piyano kullanmadan ders ortamında kullanılabilmesi için tamamen aynı ses üzerinde çalışırken çalınan esere uygun tempo click özelliği ile eseri hızlı veya yavaş adımlar ile öğrenmenizi sağlar.

 

Piyano çalmak yeterli değilse, DP250, tüm müzik prodüksiyonlarının kaydedilebilmesi için harici sıralayıcı yazılımı ve/veya bir DAW'ı kontrol etmek için de kullanılabilir.
 

Midi özelliği ile bilgisayarınıza bağlanıp  tüm ses ve piyano öğrenme programları ile son derece uyumlu çalışır ve sizi müziğin farklı dünyalarına götürebilir.

Her bir sesin farklı demo kayıtlarını dinlerken evde, iş yerinde veya okulda bu enstrumanlar ile ilgili nasıl müzikler yapılabileceğini size öğretir.

 

Dünyadaki bir çok klasik eserleri çalabilmek için üç pedal kontrolü eserde istediğiniz yere gitmenize ahenkleri ile yardımcı olur.

sağlam ve bir okadar da Lüks ahşap gövdesi evinizin dekorunu tamamlar

Özellikler:

Tuşlar: 88 tuş çekiç hareketi (K6)

Ekran: LCD

Polifoni: 128

Sesler: 500

Bölünmüş: Evet

Twinova: Evet

Eşlik Stilleri: 200 + 10 kullanıcı

Kayıt Belleği: 32

Şarkılar: 60 + 10 kullanıcı

Demo: 5

Kayıt: 5 parça + eşlik

Bağlantılar: DC girişi, Kulaklık (1/4" stereo jak), Pedallar (Sustain, Soft, Sostenuto), USB, MIDI girişi, MIDI çıkışı, AUX girişi (1/4" stereo jakı), Aux çıkışı (1/4" stereo jak)

MIDI: USB-MIDI/MIDI girişi/MIDI çıkışı

Güç kaynağı: DC15V/2500mA

Hoparlörler: 2 x 20 watt

Boyutlar: 1380 x 485 x 840 mm (gxdxh)

Ağırlık: 44 kg

Birlikte verilen aksesuarlar: Güç kaynağı, Kılavuz

© Copyright 2019 Haziran Ltd.Şti.